Şirket Politikamız
Ana Sayfa Şirket Politikamız

Şevval kuruyemiş kavurma ve kurutma sistemleri olarak sürekli yeni, yenilikçi kuruyemiş kavurma ve kurutma makineleri ile siz müşterilerimize daha iyi hizmet edebilmek için üretmekte ve geliştirmekteyiz.

Vizyonumuz  

Dünyada kuruyemiş kavurma ve kurutma sistemlerinde lider olmak.

Misyonumuz  

Kaliteyi bir yaşam tarzı haline getirmiş, çevreye saygı bilinci ile faaliyetlerini sürdüren, değişime açık, güvenilir, müşteri memnuniyetini ve insan sağlığına katkıda bulunmayı temel amaç edinen kurum olmak.

Etik  

Tüm faaliyetlerimizi, iş süreçlerimizi ve ilişkilerimizi etik kurallar çerçevesinde yürütürüz. Etik anlayışımızı benimseyen kadromuzla gelişimimizi sürdürmekten gurur duyarız.

Kaliteli  

Kalite anlayışımızın yalnızca ürettiklerimizde değil yönetim, çalışanlar ve bütünüyle şirketin kültüründe var olduğuna inanırız. Kalite anlayışımızın tüm çalışanlarımız tarafından yaşam modeli olarak benimsenmesini hedefleriz.

Güvenilir  

Güvenilir olmanın en temel ve önemli özellik olduğuna inanırız. Çalışanlarımızla, tüm kurum ve kişilerle karşılıklı güvene dayalı ilişki kurmaya önem veririz.

Çevreye ve İnsana Saygılı  

Çevreye ve insana saygıyı en yaşamsal, en temel görevlerimizden sayar; buna uygun üretim teknolojilerine yatırım yaparız. İnsan onuruna yakışan bir çevrede yaşamayı amaçlarız.

Uzun Raf Ömrü

...

Yüksek Enerji Verimliliği

...

Üretimde Esneklik

...

Homojen ve Lezzet Eksenli Üretim

...