Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
Kurumsal
Ana Sayfa Kurumsal
r_imgalt_1

Denizli'de 1940 yılından beri kuruyemiş sektöründe bulunmaktayız.

1957 yılında Türkiye'de ilk defa Hasan BOYACI tarafından sarı leblebi makinesi tasarlanmış ve imal edilmiştir. Böylece kuruyemiş makineleri sektörüne ilk adım atılmıştır.

1961 yılından o güne değin elde üretilen beyaz nohutun makinesi tasarlanarak üretime başlanmıştır. Sarı leblebi ve beyaz nohut dünyada bu gün dahi aynı ölçü ve modellerdeki makinelerle imal edilmektedir. 1964-65 yıllarında ay çekirdeği ve kabak çekirdeği bu makinelerde işlenmeye başlamıştır. Türkiye'de bu sektörün sorunlarını gidermek, çalışmalarını kolaylaştırmak ve dünya piyasalarında rekabet edebilecek seviyeyi yakalattırmak gayesiyle 1980 yılında Mehmet BOYACI tarafından "Bantlı Fırın" tasarlanarak firmamızın dahilinde imal edilmeye başlanmıştır.

 

Bantlı fırın modelinin gıda tüzüğüne uygun çalışması, ürün çeşitliliğini desteklemesi, üretim hacmi ve güvenlik gibi avantajları bünyesinde barındırması nedeniyle yurt içi ve yurt dışında yoğun talep görmektedir. Kullanıcıların hızla gelişen beklentileri, ürün ve hizmet geliştirmenin önemini bir kez daha arttırmıştır. ŞEVVAL MAKİNA ürettiği her üründe ve sunduğu hizmette beklentileri aşan kalite düzeyi amaçlamaktadır.

 

Teknolojik gelişmeler, teknik birimler tarafından yakından izlenmekte, tasarım ve üretim teknolojilerindeki gelişmeler doğrultusunda gerekli düzenlemeler hızla gerçekleşmektedir. Dünya pazarındaki rekabette ancak gerekli koşulları sağlayabilen kuruluşların başarılı olabileceği gerçeğinden hareketle teknolojiye yatırım yapmaya özel önem verilmektedir. Kullanıcıların öneri ve beklentileri titizlikle analiz edilmekte, ürün kalitesi ve en yüksek çalışma hızını en üst düzeyde sağlayacak tasarımlar gerçekleştirmektedir.

 

Amacımız, iç ve dış müşterilerimizin ürün ve hizmet beklentilerini sürekli iyileşen performansımızla, düşük maliyetle hatasız ve zamanında karşılamaktır. Bunu yaparken, işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma konularına büyük önem verilmektedir.

 

Hedefimiz, çalışanlarımıza ve toplumumuza güvenli güvenli, sağlıklı iş ve yaşam ortamı sağlamaktır. İmalatımızı daha yakından görüp tanımanız ve sizlerle tanışıp iyi ilişkiler kurmamız için, ziyaretinizi bekler, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

r_imgalt_2